Menu
Your Cart

Teslimat, İade Ve İptal Bilgisi

Teslimat, İade ve İptal Politikası

Teslimat Bilgisi

EğitimdeBiz.com üzerinden satın aldığınız dijital ürünler anında erişilebilir olacaktır. Ödeme işlemi tamamlandığında, sistemimiz size özel bir online hesap oluşturacak ve satın aldığınız ders içeriğine anında erişim sağlamanızı mümkün kılacaktır. E-posta adresinize gönderilen bilgilerle giriş yaparak derslerinize başlayabilirsiniz.

İade ve İptal Bilgisi

Dijital ürünlerimiz için iade ve iptal politikamız, satın alınan ürünlerin doğası gereği dijital içerik olması nedeniyle sınırlıdır. Ancak, müşteri memnuniyeti bizim için önemli olduğundan, aşağıdaki durumları göz önünde bulundurarak iade ve iptal taleplerinizi değerlendirebiliriz:

  1. Teknik Sorunlar: Dijital içerikle ilgili yaşadığınız teknik sorunları düzeltmek için elimizden geleni yaparız. Ancak, sorun çözülemezse ve içeriği kullanamıyorsanız, iade talebinizi değerlendiririz.

  2. Yanlış Ürün Alımı: Yanlışlıkla satın alınan bir ders içeriği için, içeriğin kullanılmamış olması koşuluyla iade talebinizi değerlendiririz.

    Dikkat Edilmesi Gerekenler:

    • İade talepleri, satın alınan dijital içeriğin kullanılmamış ve orijinal durumda olması şartına bağlıdır.
    • İade ve iptal işlemleri, yasal düzenlemeler doğrultusunda gerçekleştirilecek ve kullanıcı ile iletişime geçilerek detayları paylaşılacaktır.

    EğitimdeBiz.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Herhangi bir soru veya sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.